Neohodnoceno

L-Arginine CAPSULES

L-arginin je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo, takže s naším L-ARGININEM dosáhnete většího napumpování a žilnatosti. L-arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržení svalové hmoty. Zkuste náš L-arginine v kapslích.

Skladem
Kód: L-ARG-400
690 Kč
Kategorie: Aminokyseliny
? Balení: 400 Kps

L-arginin je semiesenciální aminokyselina, která je v organismu zdrojem oxidu dusnatého, který způsobuje uvolnění a rozšíření cév. To napomáhá většímu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo, takže s naším L-ARGININEM dosáhnete většího napumpování a žilnatosti. L-arginin je součástí proteinů, které podporují tvorbu a udržení svalové hmoty.

Přehled účinných látek

# Název látky 100 g 1 kapsli
  Kreatin monohydrát 84 g 500 mg

 

Doporučené dávkování

  • 2 kapsle Arginine ihned po tréninku a 2 kapsle před spaním
  • denní dávka jsou 4 kapsle (2000 mg argininu)
  • dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje
  • nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje
  • nepřekračujte doporučené dávkování
  • kapsli nekousejte!

Složení: L-arginin, želatinová tobolka (želatina)

 

 

Upozornění: Potravina určená pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

 

Alergeny: Výrobek je vyráběn v závodě, kde jsou zpracovávány suroviny z mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

 

Výrobce:

PHARMA nutrition s.r.o.

Dykova 1881/33

412 01 Litoměřice